BAŞARI HİKAYELERİ

Sağlıklı yaşam bir süreçtir. Bu süreci BrossLife ile paylaşan kullanıcılardan bizi dinleyin.

ilmay-bilge

Prof. Dr. Ilmay Bilge

Amerikan Hastanesi

Çok yoğun çalışma koşullarımın getirdiği en önemli sonuç düzensiz beslenme ve hareketsizlik… Yıllarım ya çok katı diyetler, ya da tam aksine çok acıkıp o an bulduğum kontrolsüz yiyecekler ile geçti.. Ne yazık ki sonuç giderek başetmekte zorlandığım fazla kilolar … Bilinen her diyeti denemiş, çoğunlukla yaparken sıkılıp bırakmış, arada başarmış olsam da hiç bir zaman koruyamamış bir küskünlük içinde Sibel ile buluştum… Yaşamıma beni takip eden paketler ile bir Brosslife’ın girişi adeta dönüm noktasıdır.. Çok sağlıklı, çok lezzetli ve her ayrıntının düşünülerek hazırlanmış olduğu çok belli olan paketlerimin yolunu bekleyerek geçirdim bir ayı.. Sanki bedenimde temizlenme ve yeni bir düzenlenme yaşayarak… Sonuç mu? 1 ayda tam 6 kg … Ve sonrası hiç kopmayan Sibelciğimin kontrolü.. Psikolojik baskısı desek te yalan olmaz.. Aç kalmadan, birbirimize inanarak ve dostlukla başardık o diplomayı almayı… Bir çok diploma ve kariyer derecemin içinde en önemlisi Brosslife ın karnesi oluverdi sanki…

Ve yaşamımda en yakınımda bulduğum şahane bir dostum var artık.. Sibel’ciğim ne anlatsam anlatamam seni ve Brosslife ı.. Binlerce kez teşekkür etmiştim değil mi!!

eli-celik

Elif Çelik

Eczacıbaşı Baxter – Genel Müdür

Yoğun seyahatli ve yüksek bir iş temponuz varsa ne yazık ki beslenme düzeniniz çok karışıyor. Üzerine de hareketsizlik eklenince eğer dur demezseniz yıllar içinde kilo artışı kaçınılmaz…İşte ben Sibel’le tam da böyle bir noktadayken tanıştım. Öncesinde kendi kendime deneyip bıraktığım bir dolu diyetle 1-2 kilo verip geri almalardan sonra, ciddi bir sistem ve disipline ihtiyacım varken…
Sonuç: evime kadar gelen Brosslife’ın hem sağlıklı, hem çok lezzetli bir ‘Clean Eating’ ve Detox karma programıyla 1 ayda tam 5 kg verdim! Üstelik araya giren ve programı bölen 1 haftalık bir ABD seyahatime rağmen…Şimdiyse önerileriyle durumumu gayet iyi koruyor ve yeniyıla hafif ve mutlu giriyorum. Sibel’ciğim tekrar çok teşekkürler!

Umut Kemal Vefkioğlu

Aila Gayrimenkul – Teknik Koordinatör

Sibel Hanım,
Ben, eşim, Pamir ve kızım Leyla sizlerin katkılarıyla arzu ettiğimiz kilolara ulaşmamızda ki katkılarınız için ne kadar teşekkür etsek azdır. Sağlığımıza kavuşmamızda ciddi katkılarınız oldu. Yemeklerin lezzetini de altını çizerek belirtmek isterim. Muntazam zamanlama ile ulaşan paketleri açarken yaşadığımız heyecanı anlatamayız. Esnek uygulamanızı da gösterdiğiniz iyi niyete bağlıyoruz.

Hey şey için ailem adına minnet duygularımı paylaşmak istiyorum. Başarılar diler, her şeyin gönlünüzce olmasını dileriz.

Aslı Ekşioğlu

Origin Coaching- Yönetici

Brosslife ve sibel coach ile 17Nisan 2014’te kutu almaya başladım.. 15 Haziran2014’e kadar olan süreçteki 45 günlük tam uyum ve toplam 15 günlük seyahatlerim sonrasında 11 kg verdim!. Detox günleri dışında çok zorlanmadım, yemekler lezzetli ve keyifli. Ara öğün olarak gelen sürprizler beni gülümsetti. Pazar akşamları patlamış mısır sinema gecelerime eşlik etti. Ben personal trainer’ımla uzun zamandır çalıştığım için yürüyüşlere katılmadım ve buna rağmen her gün Sibel’in yakın takibinde haftada 6gün sporumu yaptım ve Sibel’i bilgilendirdim. Moralimin düşük, kendime inancımı yitirdiğim ve devam etmekte tereddüt ettiğim her an Sibel telefonun öbür ucunda beni motive etti. Bana ve sisteme olan inancıyla, ben de o’nun yüzünü kara çıkarmadım. 2014’ten bu yana ise birkaç kere “toparlanma” dönemleri için yemek aldım. Her seferinde Sibel’in desteği, inancı ve motivasyonuyla hedef koyduğum(uz) kiloya ulaştım. Sağlıklı, taze, günlük ve özenle kişiye özel hazırlanmış paketler hayatımı kolaylaştırıyor; ruhumu besliyor ve bedenimi hafifletiyor, hayatımın dengede olmasını sağlıyor. Teşekkürler Sibel!.tesekurler brosslife

BASINDA BROSSLIFE

Brosslife, verdiği hizmetin kalitesi ile gerek internette, gerek sosyal medya da gerekse basılı mecralarda haber olmayı başarmış sağlıklı ürünleri en kaliteli şekilde size ulaştıran uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. Bizimle ilgili haberleri aşağıdan okuyabilirsiniz.


basin1“AÇ KALMA FİT KAL, Tüm dünyayla birlikte Türkiye’de de sağlıklı ve bilinçli beslenme trend haline geldi. Brosslife ile sağlıklı ve lezzetli yaşamın sırrı artık bir “click” uzağınızda”


basin2“Sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam, kaliteli zaman için BrossLife hizmeti ayağınıza getiriyor. Üstelik uzman ekibi ile size özel çözünler üretiyor.”
– Pudra.com.tr 


basin3“Vegan olmak günümüz koşullarında zordur. Vegan olmanın zorluklarını BrossLife sağlıklı yaşam paketleri ile aşıp, keyifli bir diyet yapabilirsiniz. ”
– TheVeganDiet.com


basin4“BrossLife, Sibel Büyükuğur yaşam koçluğu sayesinde, hayatınızı düzenlerken, sağlıklı ve keyifli bir yaşamın tüm sırlarını öğrenebilirsiniz.”
– Sabah.com.tr / Sağlık

Sağlıklı ve Lezzetli Yaşama Adım Atın

Size özel ve lezzetli yemekler ile sağlıklı ve dinç kalmaya ne dersiniz? Uzman ekibimizle size çözümler üretelim. Size özel Brosslife Sağlıklı Beslenme Paketi çözümlerimizi ayağınıza getirelim.