BrossLife olarak, sizin için, uzman ekibimizle besin değeri yüksek, lezzetli ve iyi dengelenmiş bir sağlıklı yaşam hazırlıyoruz.

Sizleri sağlıklı yaşam ve diyet için planlama, alışveriş, yemek yapma stresinden kurtarıyoruz.

Biz Kimiz? Ne Yaparız?

Ekibimiz, her sabah erkenden, en sağlıklı ve taze besinleri, günlük olarak özenle seçip alarak diyetisyenimizin onayladığı menüyü titizlikle hazırlıyor. Menümüz seçtiğiniz pakete göre bir kişinin günlük olarak alması gereken her türlü vitamini içeriyor ve doktorların önerdiği besin üçgenine uyuyor. Yemekler taze olarak pişiriliyor, meyve sularımız taze olarak sıkılıyor, bitki çaylarımız taze olarak kaynatılıyor.

PAKETLERİMİZ

Brosslife olarak ilkelerimiz;

  • Yemekler, uzmanlarımız tarafından lezzet ve kalori değerleri gözetilerek hazırlanır.
  • Yemek listesi, kişiye özel ve talepleri doğrultusunda hazırlanır.
  • Yemekler en iyi kalitede ve günlük olarak hazırlanır.
  • Yemekler her gün belirli zaman diliminde size teslim edilir.
  • Tüm paketler, özenle paketlenir ve size ulaştırılır.

Sağlığınız için lezzeti ayağınıza getiriyoruz.

Life coachımız Sibel Büyükuğur paketler hazırlanırken tüm bu detayları itina ile takip ediyor ve gerekli yerlere müdahale ediyor. Tüm hazırlıklar bittikten sonra özenle yapılan 5 öğün yemeniz içine sevgimizi de ekleyerek kutularımıza konup iyi dileklerimizle size doğru yolculuğuna çıkıyor.

BrossLife “Sağlıklı ve Lezzetli Yaşam” ürünlerini tanıyın!

Tek yapmanız gereken, sizin ihtiyaçlarınıza özel hazırladığımız paketlerden birini seçip, sisteme üye olup, en az 5 gün olacak şekilde sipariş vermeniz. Bizler, size özel olarak günlük plan oluşturup, taze ve günlük olarak paketleyip size ulaştıralım.

30 Günlük

Kişiye Özel Zayıflama Paketi

30 Günlük Kişiye Özel Zayıflama Paketi

Sağlıklı beslenirken lezzetten ödün vermeyenlere için hazırlanan 30 günlük kişiye özel sağlık paketi, günlük 6 öğün yemeğiniz ile birlikte yaşam koçu, motivasyon ve aktiviteler içermektedir.
DETAYLAR

7 Günlük

Zayıflama Paketi

7 Günlük Zayıflama Paketi

Sağlıklı beslenirken lezzetten ödün vermeyenlere için hazırlanan 7 günlük zayıflama paketi, günlük 6 öğün şeklinde her gün kapınıza gelir.
DETAYLAR

14 Günlük

Zayıflama Paketi

14 Günlük Zayıflama Paketi

Sağlıklı beslenirken lezzetten ödün vermeyenlere için hazırlanan 14 günlük zayıflama paketi, günlük 6 öğün şeklinde her gün kapınıza gelir.
DETAYLAR

3 Günlük

Sıvı Detox Paketi

3 Günlük Sıvı Detox Paketi

Vücudunuzu dinlendirmek, toksinlerden arındırmak ve sindirim sisteminizde detox etkisi yaratmak için 3 günlük sıvı detoxumuzu deneyebilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi güçsüz bırakmadan detoxun en keyfli halini sizlere sunuyoruz.
DETAYLAR

Glutensiz

Ara Öğünler Paketi

Glütensiz Ara Öğünler Paketi

Glüten içermeyen ara öğünlerimizi sizler için bir araya getirdik. Çay saatlerinizde, sağlıklı diyet planınızda, davetlerinizde misafirlerinize sunabileceğiniz lezzetli ve sağlıklı glütensiz ara öğün paketimizle yanınızdayız.
DETAYLAR

21 Günlük

Ketojenik Beslenme Paketi

21 Günlük Ketojenik Sağlıklı Beslenme Paketi

Sağlıklı beslenirken lezzetten ödün vermeyenlere için hazırlanan 21 günlük kişiye özel sağlık paketi, günlük 6 öğün yemeğiniz her gün kapınıza gelir ve bir daha kalori hesabı yapmak zorunda kalmazsınız.
DETAYLAR

Sağlıklı ve Lezzetli Yaşama Adım Atın

Size özel ve lezzetli yemekler ile sağlıklı ve dinç kalmaya ne dersiniz? Uzman ekibimizle size çözümler üretelim. Size özel Brosslife Sağlıklı Beslenme Paketi çözümlerimizi ayağınıza getirelim.

İLETİŞİM