BrossLife olarak, sizin için, uzman ekibimizle besin değeri yüksek, lezzetli ve iyi dengelenmiş bir sağlıklı yaşam hazırlıyoruz.

Sizleri sağlıklı yaşam ve diyet için planlama, alışveriş, yemek yapma stresinden kurtarıyoruz.

Biz Kimiz? Ne Yaparız?

Ekibimiz, her sabah erkenden, en sağlıklı ve taze besinleri, günlük olarak özenle seçip alarak diyetisyenimizin onayladığı menüyü titizlikle hazırlıyor. Menümüz seçtiğiniz pakete göre bir kişinin günlük olarak alması gereken her türlü vitamini içeriyor ve doktorların önerdiği besin üçgenine uyuyor. Yemekler taze olarak pişiriliyor, meyve sularımız taze olarak sıkılıyor, bitki çaylarımız taze olarak kaynatılıyor.

Brosslife olarak ilkelerimiz;

  • Yemekler, uzmanlarımız tarafından lezzet ve kalori değerleri gözetilerek hazırlanır.
  • Yemek listesi, kişiye özel ve talepleri doğrultusunda hazırlanır.
  • Yemekler en iyi kalitede ve günlük olarak hazırlanır.
  • Yemekler her gün belirli zaman diliminde size teslim edilir.
  • Tüm paketler, özenle paketlenir ve size ulaştırılır.

Sağlığınız için lezzeti ayağınıza getiriyoruz.

Life coachımız Sibel Büyükuğur paketler hazırlanırken tüm bu detayları itina ile takip ediyor ve gerekli yerlere müdahale ediyor. Tüm hazırlıklar bittikten sonra özenle yapılan 5 öğün yemeniz içine sevgimizi de ekleyerek kutularımıza konup iyi dileklerimizle size doğru yolculuğuna çıkıyor.

BrossLife “Sağlıklı ve Lezzetli Yaşam” ürünlerini tanıyın!

Tek yapmanız gereken, sizin ihtiyaçlarınıza özel hazırladığımız paketlerden birini seçip, sisteme üye olup, en az 5 gün olacak şekilde sipariş vermeniz. Bizler, size özel olarak günlük plan oluşturup, taze ve günlük olarak paketleyip size ulaştıralım.

30 Günlük

Kişiye Özel Sağlıklı Beslenme Paketi

30 Günlük Kişiye Özel Sağlıklı Beslenme Paketi

Sağlıklı beslenirken lezzetten ödün vermeyenlere için hazırlanan 30 günlük kişiye özel sağlık paketi, günlük 5 öğün yemeğiniz ile birlikte yaşam koçu, motivasyon ve aktiviteler içermektedir.

14 Günlük

Kişiye Özel Sağlıklı Beslenme Paketi

14 Günlük Kişiye Özel Sağlıklı Beslenme Paketi

Sağlıklı beslenirken lezzetten ödün vermeyenlere için hazırlanan 14 günlük kişiye özel sağlık paketi, günlük 5 öğün yemeğiniz ile birlikte yaşam koçu, motivasyon ve aktiviteler içermektedir.

7 Günlük

Kişiye Özel Sağlıklı Beslenme Paketi

7 Günlük Kişiye Özel Sağlıklı Beslenme Paketi

Sağlıklı beslenirken lezzetten ödün vermeyenlere için hazırlanan 7 günlük kişiye özel sağlık paketi, günlük 5 öğün yemeğiniz ile birlikte yaşam koçu, motivasyon ve aktiviteler içermektedir.

30 Günlük

Standart Sağlıklı Beslenme Paketi

30 Günlük Standart Sağlıklı Beslenme Paketi

Sağlıklı beslenirken lezzetten ödün vermeyenlere için hazırlanan 30 günlük standart sağlık paketi, günlük 5 öğün yemeğiniz ile hayatınızı kolaylaştırsın.

14 Günlük

Standart Sağlıklı Beslenme Paketi

14 Günlük Standart Sağlıklı Beslenme Paketi

Sağlıklı beslenirken lezzetten ödün vermeyenlere için hazırlanan 14 günlük standart sağlık paketi, günlük 5 öğün yemeğiniz ile hayatınızı kolaylaştırsın.

7 Günlük

Standart Sağlıklı Beslenme Paketi

7 Günlük Standart Sağlıklı Beslenme Paketi

Sağlıklı beslenirken lezzetten ödün vermeyenlere için hazırlanan 7 günlük standart sağlık paketi, günlük 5 öğün yemeğiniz ile hayatınızı kolaylaştırsın.

Sağlıklı ve Lezzetli Yaşama Adım Atın

Size özel ve lezzetli yemekler ile sağlıklı ve dinç kalmaya ne dersiniz? Uzman ekibimizle size çözümler üretelim. Size özel Brosslife Sağlıklı Beslenme Paketi çözümlerimizi ayağınıza getirelim.