Sibel Büyükuğur Yeni Yaşam

Her insan özeldir ve sevilmeyi hak eder. Doğduğumuz anı hatırlasaydık, yada ilk 3 yılımızı gözümüzde canlandıra bilseydik ne kadar özel olduğumuzu bilirdik.

Sonra sosyalleşmeye, çevremizi görmeye ve farklılıkları anlamaya başladık. Zamanla ne kadar özel olduğumuzu ve sevilmeyi hak ettiğimizi unutup hayatın karmaşasında kendimiz için değil başkaları için yaşamaya başladık. Yarın acaba ne giysem, bugün çok mu yedim, acaba arkadaşlarım buna ne der, saçım güzel oldu mu gibi soruları biriktirip kendimiz için değil başkalarının hoşuna gidecek yöntemleri en doğru olarak kabul etmeye başladık.

ŞİMDİ ÖZGÜRLEŞME VE YENİLENME ZAMANI

Kendimize zorlukları kendimiz yaratırız. Doğru ve mutlu bir yeni yaşam,
eskiyi unutarak değil, geleceği doğru kurgulayarak mümkündür

– Sibel Büyükuğur

Sibel Büyükuğur ile Yeni Yaşam Adımları

Kendinizi Sevin

Yeni bir yaşamın başlangıç noktası kendini sevmektir. Kendini sevmeyen birisi kararlarını kendisi için almayacaktır. Özverili ve paylaşımcı olmak iyidir ama yeni yaşam size kendiniz için en doğru kararları alırken de özverili olabileceğinizi öğretir.

Pişmanlıklarınız değil, mutluluklarınız size yön versin.

Hayatı Sevin

Kendini severek başlar yeni yaşam adımları. Bu sevgi hayata uzanır. Keşkelerin olmadığı her karar sizi hayatta daha güçlü kılar. Siz ışıldarsınız, öz güveniniz artar. İşte o zaman farkındalığınız artar ve hayatı kucaklarsınız. Çevrenizde sizi kucaklar.

Farkındalığınız ile hayatta her zaman ışıldayın.

Özenle Beslenin

Siz zaten hakketiğiniz güzelliğin içerisindesiniz. Bu güzelliğin ruhunu kadar bedeninize de etki etmesi sizi bir bütün kılar. Kendinizi seviyorsunuz artık, hayatı seviyorsunuz. Vücudunuzu en iyi forma getirip bunu koruyarak hayatın içinde bir bütün olarak kalın.

Fizik ve mental olarak tam güce ulaşın, bırakın hayat aksın

Sibel Büyükuğur ile yeni yaşam konusunda daha fazla bilgi almak, tüm sorularınıza cevap vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KANITLANMIŞ BAŞARI

Çok yoğun çalışma koşullarımın getirdiği en önemli sonuç düzensiz beslenme ve hareketsizlik… Yıllarım ya çok katı diyetler, ya da tam aksine çok acıkıp o an bulduğum kontrolsüz yiyecekler ile geçti.. Ne yazık ki sonuç giderek başetmekte zorlandığım fazla kilolar … Bilinen her diyeti denemiş, çoğunlukla yaparken sıkılıp bırakmış, arada başarmış olsam da hiç bir zaman koruyamamış bir küskünlük içinde Sibel ile buluştum… Yaşamıma
beni takip eden paketler ile bir Brosslife’ın girişi adeta dönüm noktasıdır.. Çok sağlıklı, çok lezzetli ve her ayrıntının düşünülerek hazırlanmış olduğu çok belli olan paketlerimin yolunu bekleyerek geçirdim bir ayı.. Sanki bedenimde temizlenme ve yeni bir düzenlenme yaşayarak… Sonuç mu? 1 ayda tam 6 kg … Ve sonrası hiç kopmayan Sibelciğimin kontrolü.. Psikolojik baskısı desek te yalan olmaz.. Aç kalmadan, birbirimize inanarak ve dostlukla başardık o diplomayı almayı… Bir çok diploma ve kariyer derecemin içinde en önemlisi Brosslife ın karnesi oluverdi sanki…

Ve yaşamımda en yakınımda bulduğum şahane bir dostum var artık.. Sibel’ciğim ne anlatsam anlatamam seni ve Brosslife ı.. Binlerce kez teşekkür etmiştim değil mi!!

Prof Dr Ilmay Bilge, Amerikan Hastanesi
Yoğun seyahatli ve yüksek bir iş temponuz varsa ne yazık ki beslenme düzeniniz çok karışıyor. Üzerine de hareketsizlik eklenince eğer dur demezseniz yıllar içinde kilo artışı kaçınılmaz…İşte ben Sibel’le tam da böyle bir noktadayken tanıştım. Öncesinde kendi kendime deneyip bıraktığım bir dolu diyetle 1-2 kilo verip geri almalardan sonra, ciddi bir sistem ve disipline ihtiyacım varken…
Sonuç: evime kadar gelen Brosslife’ın hem sağlıklı, hem çok lezzetli bir ‘Clean Eating’ ve Detox karma programıyla 1 ayda tam 5 kg verdim! Üstelik araya giren ve programı bölen 1 haftalık bir ABD seyahatime rağmen…Şimdiyse önerileriyle durumumu gayet iyi koruyor ve yeniyıla hafif ve mutlu giriyorum. Sibel’ciğim tekrar çok teşekkürler!
Elif Çelik, Eczacıbaşı Baxter - Genel Müdür
Sibel Hanım,
Ben, eşim, Pamir ve kızım Leyla sizlerin katkılarıyla arzu ettiğimiz kilolara ulaşmamızda ki katkılarınız için ne kadar teşekkür etsek azdır. Sağlığımıza kavuşmamızda ciddi katkılarınız oldu. Yemeklerin lezzetini de altını çizerek belirtmek isterim.
Muntazam zamanlama ile ulaşan paketleri açarken yaşadığımız heyecanı anlatamayız. Esnek uygulamanızı da gösterdiğiniz iyi niyete bağlıyoruz.
Hey şey için ailem adına minnet duygularımı paylaşmak istiyorum. Başarılar diler, her şeyin gönlünüzce olmasını dileriz.
Umut Kemal Vefkioğlu, Aila Gayrimenkul - Teknik Koordinatör
Brosslife ve sibel coach ile 17Nisan 2014’te kutu almaya başladım.. 15 Haziran2014’e kadar olan süreçteki 45 günlük tam uyum ve toplam 15 günlük seyahatlerim sonrasında 11 kg verdim!. Detox günleri dışında çok zorlanmadım, yemekler lezzetli ve keyifli. Ara öğün olarak gelen sürprizler beni gülümsetti. Pazar akşamları patlamış mısır sinema gecelerime eşlik etti. Ben personal trainer’ımla uzun zamandır çalıştığım için yürüyüşlere katılmadım ve buna rağmen her gün Sibel’in yakın takibinde haftada 6gün sporumu yaptım ve Sibel’i bilgilendirdim. Moralimin düşük, kendime inancımı yitirdiğim ve devam etmekte tereddüt ettiğim her an Sibel telefonun öbür ucunda beni motive etti. Bana ve sisteme olan inancıyla, ben de o’nun yüzünü kara çıkarmadım. 2014’ten bu yana ise birkaç kere “toparlanma” dönemleri için yemek aldım. Her seferinde Sibel’in desteği, inancı ve motivasyonuyla hedef koyduğum(uz) kiloya ulaştım. Sağlıklı, taze, günlük ve özenle kişiye özel hazırlanmış paketler hayatımı kolaylaştırıyor; ruhumu besliyor ve bedenimi hafifletiyor, hayatımın dengede olmasını sağlıyor. Teşekkürler Sibel!.tesekurler brosslife
Aslı Ekşioğlu, Origin Coaching- Yönetici